Vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis "Vorusnėlė" kviečia naujus narius
2010 Rugsėjo 06

Klaipėdos etnokultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis "Vorusnėlė"  (vad. Dalia Kiseliūnaitė) kviečia naujus narius įsijungti į kolektyvo gretas. 

Tėveliai kviečiami atvesti savo vaikus (nuo darželinio amžiaus iki 14 m.) į  Kompozitorių namų salę (Bažnyčių g. 4, Klaipėda) rugsėjo mėn. šeštadieniais 10 val.

Taipogi papildoma ir jaunimo grupė (nuo 14 m. ). Vyresniųjų klasių moksleivius, studentus ir kitus jaunuolius kviečiame  šeštadieniais 11 val. rinktis Kompozitorių namų salėje (Bažnyčių g. 4, Klaipėda).

Muzikinė klausa ir gebėjimas groti – privalumas, bet gili asmeninė motyvacija dar svarbiau.

Papildoma informacija telefonu     8-46-410108  , el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai   

 

 

„Vorusnėlė“ – vienas iš ilgiausiai gyvuojančių Klaipėdos folkloro ansamblių, įkurtas 1989 m. Tai vaikų ir jaunimo kolektyvas, 2004 m. „Aukso paukštės“ laureatas, žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir plačiai už jos ribų. „Vorusnėlė“ yra ne tik aktyviai koncertuojantis ir įvairiuose kūrybiniuose projektuose dalyvaujantis bei juos kuriantis kolektyvas. Tai etninio ugdymo mokykla, paremta mokslinėmis etnokultūros studijomis, pedagogika, kūrybiniu lavinimu, saviraiškos skatinimu. Jos tikslas – ugdyti harmoningą asmenybę tautinės savimonės pagrindu. Čia mokomasi ne tik pažinti lietuvišką pasaulėjautą, bet ir ja gyventi. Kaip patys ansambliečiai sako – tai ne būrelis, tai – gyvenimo būdas. Čia vertinama kiekviena asmenybė ir jos įnašas į bendrą darbą. Jaunimas dainuoja, gieda bažnyčiose, groja, šoka, kuria tautodailės darbus. Visi gali daryti viską arba rinktis tai, kas labiau patinka. Tačiau ansamblio veikla neapsiriboja folkloro perteikimu scenoje ar menine saviraiška, joje daug dėmesio skiriama darniam asmenybės sugyvenimui su gamta ir kultūriniu paveldu, sveikai gyvensenai, kitų tolerancijai, socialiniam jautrumui, darniems humaniškiems savitarpio santykiams ugdyti. Viso to apstu mūsų mitologijoje, dainose ir tautodailėje, bet raktas į šį pasaulį yra skrynios dugne. Radęs šiuos lobius jaunimas gali naudotis kiek tinkamas ir dosniai dalinti kitiems. Liaudies menas – tavo menas. Jį kūrę protėviai gyvena amžinybėje, o tu esi paveldėtojas, naujo turinio, formos bei naujos vertės kūrėjas.

 
Etnokultūros centras