Tradicinių šokių klubas

ŠIO SEZONO TRADICINIŲ ŠOKIŲ VOŽINIS JAU BAIGĖSI. PASIMATYSIME RUDENĮ!

 

19.00 - 20.00 val. - laikas pradedantiesiems ir pirmą kartą atėjusiems. Mokomės pagrindinių polkos, valso, fokstroto žingsnių, kūno valdymo bei šokimo poroje pagrindų. 
20.00 - 21.00 val. - lietuviškų tradicinių šokių valanda (nauji ir žinomi šokiai, jų kartojimas, tobulinimas).
21.00 - 22.00 val. - kitų šalių šokiai, sudėtingesni žingsniai ir muzika (labiau patyrusiems šokėjams, besidomintiems Europoje populiariais tradiciniais ir balfolk šokiais bei muzika).

Nuo 2012-ųjų m. Klaipėdos m. sav. etnokultūros centre, ketvirtadieniais vyksta tradicinių šokių vakarai. Gyva muzika, jauki senamiesčio aplinka, gražūs žmonės ir prasminga veikla. Tai atvira socialinė - kultūrinė erdvė, kurioje per tradicinį šokį, muziką savo vietą ir save gali atrasti kiekvienas.

-----------------------------------------------------------------------

Klaipėdoje kiekvieną ketvirtadienį vyko ir vyks tradicinių šokių vakarai, pavadinti „Vožiniais“ („vožinis“ – senas lietuvininkų žodis, reiškiantis jaunimo šokius, linksmybes). Jų metu bus galima nemokamai išmokti pačių smagiausių tradiciškų lietuvių ir kitų tautų šokių. Šokantys kviečia nešokančius 18.00 val. Etnokultūros centro salėje. 

Šie susitikimai yra laisvi ir atviri visiems, į „Vožinius“ renkasi ne tik miestiečiai, bet užsuka ir užsienio šalių studentai, turistai. 

Kviečiame į jaukius ir jaunatviškai ryškius vakarus Klaipėdos etnokultūros centre (Daržų g. 10).
 
Nemokamai.

Data: 2018-09-13 | Pradžia: 19:00 val